Рус / Укр
Вхід
Середні ціни нафтопродуктів на 21.02.2022, опт :  A-95 — 42500 грн;  ДП — 37 190 грн;  Авто газ — 27 800 грн.    Роздрібні ціни 21.02.2022: A-95 — 34.49 грн;  ДП — 34.19 грнАвто газ — 18.79 грн.   

Новим власником Glusko Energy став грецький бізнесмен

глуско

Швейцарська компанія Glusko Energy SA, яка володіє в Україні мережею заправок Glusko, повідомила про зміну власника з ізраїльського бізнесмена Нісана Моісеєва на грецького Димитріоса Аніфантакіса. Угода про продаж компанії була підписана в кінці жовтня 2021 р, сума не відома.

Новий власник мережі АЗС Glusko працює у сфері глобальної торгівлі енергоресурсами більше 30 років. Аніфантакіс є членом ради директорів Motor Oil Hellas, найбільшої нафтопереробної групи в Греції, яка володію близько 1500 АЗС в Греції та за її межами.

«Український паливний ринок доволі складний, але через це він і цікавий для мене. Я вважаю, що в компанії чудова інфраструктура і хороші перспективи розвитку. Ми плануємо здійснити модернізацію згідно з міжнародними стандартами. В фокусі нашої уваги в першу чергу буде забезпечення відмінного клієнтського сервісу та високої якості нафтопродуктів, а також запровадження європейських інновацій», — зазначає Аніфантакіс.

По його словам, він добре знається на українських традиціях та укладі життя, оскільки вже 30 років одружений на українці.

Як повідомлялося, в березні 2021 р СБУ розкрила масштабну схему реалізації неякісних нафтопродуктів через мережу Glusko Energy, сума несплати податків сягала 240 млн грн. Відбулися обшуки на об’єктах Glusko, а саму компанію пов’язували з Медведчуком.

До обшуків Glusko володіли 127 АЗС та шістьма нафтобазами. В грудневому релізі компанії вказано, що мережа налічує понад сто АЗС та чотири нафтобази.

Обратный звонок