Рус / Укр
Вхід
Середні ціни нафтопродуктів на 21.01.2022, опт :  A-95 — 36900 грн;  ДП — 31 390 грн;  Авто газ — 31 800 грн.   Роздрібні ціни 21.01.2022: A-95 — 31.70 грн;  ДП — 30.69 грнАвто газ — 18.79 грн.   

Новим головою «Оператора ринку» призначено Олександра Гавву

оператор ринку

Новим головою «Оператора ринку» став Олександр Гавва, який до того займав посаду виконуючого обов’язки голови.

«Є великі плани, глобальні з точки зору синхронізації української енергосистеми ENTSO-E, інтеграції ринків. Ми хочемо реалізовувати на базі підприємства сучасні цифрові проекти в енергетиці», — зазначив Міністр енергетики Герман Галущенко.

Новий голова «Оператора ринку» заявив, що компанія планує стати центром збору та обробки інформації в енергетичній сфері.

Планується в середньостроковій перспективі провести корпоратизацію підприємства, що значно розширить можливості для розвитку. Впровадження нової політики власності, корпоративного управління сприятиме стійкому розвитку держкомпанії та інтеграції з європейським ринком електроенергії.

Раніше стало відомо, що Кабмін рішенням від 2 грудня відмінив рішення про призначення директором «Оператора ринку» Романа Сутченко, який очолював «Оператора ринку» з жовтня 2020 р та узгодив призначення Олександра Гавви і достроково призупинив його повноваження в наглядовій раді «Укргідроенерго».  

Розміcтити вакансію за 500 грн.

Для розміщення реклами та співпраці

info@energypulse.com.ua energypulse.com.ua@gmail.com
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Обратный звонок