Рус / Укр
Вхід
Середні ціни нафтопродуктів на 21.02.2022, опт :  A-95 — 42500 грн;  ДП — 37 190 грн;  Авто газ — 27 800 грн.    Роздрібні ціни 21.02.2022: A-95 — 34.49 грн;  ДП — 34.19 грнАвто газ — 18.79 грн.   

Новим головою «Оператора ринку» призначено Олександра Гавву

оператор ринку

Новим головою «Оператора ринку» став Олександр Гавва, який до того займав посаду виконуючого обов’язки голови.

«Є великі плани, глобальні з точки зору синхронізації української енергосистеми ENTSO-E, інтеграції ринків. Ми хочемо реалізовувати на базі підприємства сучасні цифрові проекти в енергетиці», — зазначив Міністр енергетики Герман Галущенко.

Новий голова «Оператора ринку» заявив, що компанія планує стати центром збору та обробки інформації в енергетичній сфері.

Планується в середньостроковій перспективі провести корпоратизацію підприємства, що значно розширить можливості для розвитку. Впровадження нової політики власності, корпоративного управління сприятиме стійкому розвитку держкомпанії та інтеграції з європейським ринком електроенергії.

Раніше стало відомо, що Кабмін рішенням від 2 грудня відмінив рішення про призначення директором «Оператора ринку» Романа Сутченко, який очолював «Оператора ринку» з жовтня 2020 р та узгодив призначення Олександра Гавви і достроково призупинив його повноваження в наглядовій раді «Укргідроенерго».  

Обратный звонок