Укр

/

Eng
Вхід
Середні ціни нафтопродуктів на 18.10.2021, опт :  A-95 — 35 640 грн;  ДП — 29 790 грн;  Авто газ — 30 550 грн.    Роздрібні ціни 18.10.2021: A-95 — 29.95 грн;  ДП — 28.79 грнАвто газ — 17.77 грн.   

Nord Stream повідомив про зварювання останньої труби «Північного потоку 2»

северный поток 2

Остання секція труби зварена у понеділок 6 вересня на будівництві другої нитки «Північного потоку 2». Про це повідомив оператор проекту Nord Stream 2 AG.

«6 вересня фахівці трубоукладальної баржі «Фортуна» здійснили зварювання останньої труби другої нитки газопроводу «Північний потік 2», після чого труба під номером 200 858 буде занурена на дно Балтійського моря у німецьких водах», — пише проектна компанія.

«Наступним кроком стане здійснення стикування секції газопроводу, що йде від берега Німеччини, з секцією, що тягнеться з вод Данії, методом так званого, надводного захлесту», – додається у повідомленні.

«Потім будуть проведені пусконалагоджувальні роботи по другій нитці, щоб ввести газопровід в експлуатацію до завершення поточного року», – також повідомляє оператор проекту.

Морський газопровід «Північний потік 2», потужність якого складає 55 мільярдів кубометрів газу у рік, проходить від компресорної станції «Слов’янська» (Кінгісеппський район Ленінградської обл.) до балтійського узбережжя Німеччини. Загальна протяжність магістралі по двох нитках складає 2460 кілометрів.

Укладання першої з них завершилася на початку червня.

«Газпром» добудовує «Північний потік 2» власними силами, оскільки США наклали санкції на його швейцарських підрядників, таким чином зупинивши роботу з укладання труби.

Минулого тижня голова правління «Газпрому» Олексій Міллер заявив: «Ще до кінця цього року у цей опалювальний сезон ми з вами можемо поставити перший газ по газопроводу «Північний потік 2» на європейський ринок. З російської сторони створені всі необхідні потужності: видобувні потужності на Ямалі та газотранспортні потужності у північному газотранспортному коридорі».

Глава «Газпрому» також нагадав: «Всім добре відомо, що маршрут від Ямалу через Балтику до Європи є найкоротшим і найбільш економічно вигідним для споживачів. І що дуже-дуже важливо, найбільш екологічно чистим. Низький вуглецевий слід – у 5,6 раза нижче, ніж у порівнянні з коридором, який йде через територію України».

Обратный звонок