Рус / Укр
Вхід
Середні ціни нафтопродуктів на 21.02.2022, опт :  A-95 — 42500 грн;  ДП — 37 190 грн;  Авто газ — 27 800 грн.    Роздрібні ціни 21.02.2022: A-95 — 34.49 грн;  ДП — 34.19 грнАвто газ — 18.79 грн.   

НКРЕКП внесла зміни в роботу ринку е/е в ізольованому режимі

НКРЕКП

Національна комісія, що здійснює державне регулювання в сфері енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), затвердила зміни до правил ринку електроенергії, що передбачають особливості роботи учасників ринку під час роботи Об’єднаної енергосистеми України в ізольованому режимі у рамках інтеграції до ENTSO-E.

НКРЕКП

Рішення про доповнення правил ринку новим розділом, яким керуватимуться його учасники під час ізольованого режиму, комісія ухвалила на засіданні 3 лютого, повідомляє Oilpoint.

Цей розділ визначає умови надання допоміжних послуг, у тому числі проведення аукціонів на їхню закупівлю, а також послуг балансування.

Як пояснив у ході засідання регулятора заступник директора департаменту енергоринку Ілля Сидоров, проведення випробувань на енергогенеруючому обладнанні під час ізольованого режиму потребує внесення змін до правил ринку, що передбачають додаткові повноваження оператора системи передачі.

При цьому він зазначив, що цього тижня проект змін був узгоджений Антимонопольним комітетом України.

Відповідно до затверджених НКРЕКП доповнень до правил, ОСП визначає та оприлюднить на своєму сайті не пізніше ніж за сім календарних днів дати початку та закінчення ізольованого режиму.

Як повідомляв OilPоint, 20 січня оператор системи передачі НЕК «Укренерго» розпочав тестування роботи Системи управління ринком в умовах об’єднання ОЕС України та острова Бурштинської ТЕС для проходження ізольованого режиму.

Обратный звонок