Рус / Укр
Вхід
Середні ціни нафтопродуктів на 21.02.2022, опт :  A-95 — 42500 грн;  ДП — 37 190 грн;  Авто газ — 27 800 грн.    Роздрібні ціни 21.02.2022: A-95 — 34.49 грн;  ДП — 34.19 грнАвто газ — 18.79 грн.   

НКРЕКП сертифікувала «Укренерго» як оператора системи передачі європейського типу

НКРЕКП прийняла рішення про сертифікацію НЕК «Укренерго» як оператора системи передачі європейського типу по ISO.

Після позитивного висновку Секретаріату Енергетичного Товариства про сертифікацію «Укренерго» було підготовлено відповідне рішення. Проте НЕК ще не всі вимоги виконав, тому НКРЕКП в рішенні відмітила зобов’язання, які оператору системи передачі необхідно виконати в зазначені терміни, щоб забезпечити повну незалежність, повідомив член НКРЕКП Руслан Кайдаш на засіданні в п’ятницю.

«Дуже важливе рішення у нас на кону сьогодні – сертифікація «Укренерго», нашого системного оператора. Це важливий крок на шляху в Європу», — відмітив голова НКРЕКП Валерій Тарасюк.

Голова «Укренерго» Володимир Кудрицький в п’ятницю написав у Facebook, що, отримавши сертифікацію, держкомпанія виконала вимоги закону «Про ринок електроенергії» та Директиви ЄС 2008/72/ЄС.

«Тепер перед нашою компанією відкрита пряма дорога до офіційного членства в організації ENTSO-E. Це означає, що паралельно з підготовкою до синхронізації української енергосистеми з європейською, яка запланована на 2023 р, ми можемо стати частиною європейського об’єднання кращих ОСП Європи», — зазначив голова НЕК.

Обратный звонок