Рус / Укр
Вхід
Середні ціни нафтопродуктів на 21.01.2022, опт :  A-95 — 36900 грн;  ДП — 31 390 грн;  Авто газ — 31 800 грн.   Роздрібні ціни 21.01.2022: A-95 — 31.70 грн;  ДП — 30.69 грнАвто газ — 18.79 грн.   

НКРЕКП найближчим часом ухвалить рішення про сертифікацію «Укренерго»

укренерго

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) повинна найближчими тижнями винести рішення про остаточну сертифікацію НЕК «Укренерго» – системного оператора ОЕС України. Про це повідомила Ольга Бабій – член НКРЕКП.

У понеділок, під час дискусії з енергетичних питань Європейської бізнес-асоціації у Києві пані Бабій наголосила, що для держрегулятора питання сертифікації НЕК «Укренерго» є найголовнішим питанням. Тому регулятор у найближчі тижні винесе рішення.

До того ж вона зазначила, що наразі НКРЕКП працює над реалізацією всіх директив і рекомендацій, наданих європейськими партнерами.

Секретаріат Енергоспівтовариства «дав зелене світло» для остаточної сертифікації системного оператора ОЕС України за системою ISO, тепер черга за державним регулятором.

Розміcтити вакансію за 500 грн.

Для розміщення реклами та співпраці

info@energypulse.com.ua energypulse.com.ua@gmail.com
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Обратный звонок