Рус / Укр
Вхід
Середні ціни нафтопродуктів на 21.02.2022, опт :  A-95 — 42500 грн;  ДП — 37 190 грн;  Авто газ — 27 800 грн.    Роздрібні ціни 21.02.2022: A-95 — 34.49 грн;  ДП — 34.19 грнАвто газ — 18.79 грн.   

Німецький регулятор тимчасово поставив на паузу сертифікацію «Північного потоку 2»

импорт газа

Федеральне мережеве агентство Німеччини призупинило сертифікації газопроводу «Північний потік 2» до моменту, коли буде завершене створення німецької «дочки» швейцарської компанії Nord Stream 2 AG.

У пресслужбі Nord Stream 2 AG зазначили, що створення дочірньої компанії забезпечить відповідність застосовним правилам і нормативним вимогам. Деталі, терміни процедури та введення газопроводу в експлуатацію у компанії не оголошують.

Німецький регулятор підсумував, що сертифікувати Nord Stream 2 AG як незалежного оператора передачі можна тільки у тому випадку, коли оператор буде організований у юридичній формі відповідно до німецького законодавства.

Заснована дочірня компанія швейцарського оператора буде займатися управлінням німецькою ланкою газової магістралі. Згодом ця «дочка» має виконати вимоги незалежного оператора передачі.

Коли всі умови будуть виконані, регулятор відновить свою роботу та у 4-міячний період, який встановлений законом для проведення експертизи підготує проект рішення та направить його до Єврокомісії для укладання.

На фоні тимчасового стопу процедури сертифікації «Північного потоку 2» ціна на газ в Європі зросла до 1046 доларів за тисячу кубометрів вперше з 26 жовтня.

Обратный звонок