Рус / Укр
Вхід
Середні ціни нафтопродуктів на 21.02.2022, опт :  A-95 — 42500 грн;  ДП — 37 190 грн;  Авто газ — 27 800 грн.    Роздрібні ціни 21.02.2022: A-95 — 34.49 грн;  ДП — 34.19 грнАвто газ — 18.79 грн.   

Німеччина не перешкоджатиме «Північному потоку 2», а Росія завершує будівництво газогону- Bloomberg

Північного потоку

Інформаційне агентство  Bloomberg оприлюднило позицію Німеччини, з посиланням на неназваних  посадовців у вищій ланці влади в Берліні, щодо «Північного потоку 2», Суть сформульованої позиції чітка і однозначна: ФРН не збирається відмовлятися від використання газопроводу незважаючи на дії США стосовно Росії і не протидіятиме Росії у перетворенні нею «Північного потоку 2» в «геополітичну зброю».

В той же час Bloomberg наводить висловлювання представника уряду ФРН, який заявив, що влада Німеччини буде діяти на рівні ЄС для впливу на владу Росії, у випадку виникнення кризових ситуацій.

Щодо Президента США, то Джо Байден заявив, що не мав змоги вплинути на будівництво «Північного потоку 2» оскільки його будівництво вийшло на фінішну пряму. Ступінь готовності його, за оцінками російської сторони становить 99 %, а будівництво «Газпром» завершує роботи своїм коштом через введені економічні санкції проти його іноземних партнерів.

В прес-релізі проектна компанія Nord Stream 2 AG повідомляє, що трубоукладчин «Академік Черський» повністю виконало запланований обсяг робіт, а  баржа-трубоукладчик «Фортуна» веде роботи на заключній ділянці проекту. Як відомо потужність газогону – 55 млрд. куб. м газу на рік.

Обратный звонок