Рус / Укр
Вхід
Середні ціни нафтопродуктів на 21.02.2022, опт :  A-95 — 42500 грн;  ДП — 37 190 грн;  Авто газ — 27 800 грн.    Роздрібні ціни 21.02.2022: A-95 — 34.49 грн;  ДП — 34.19 грнАвто газ — 18.79 грн.   

Німеччина планує надати Україні кредит для розвитку водневої енергетики

Воднева енергетика

Німеччина підготувала для України кредит для розвитку проектів у сфері водневої енергетики та планує надавати подальшу фінансову допомогу у цій сфері, повідомляє Бізнес Цензор.

Воднева енергетика

Про це повідомила міністр закордонних справ Німеччини Анналена Бербок на прес-конференції з міністром закордонних справ України Дмитром Кулебою, передає Інтерфакс-Україна.

Ми інвестуємо, як ЄС, багато проектів в Україні. Тому востаннє я дала чітко зрозуміти, що стосується водню, – ми разом із німецьким бізнесом будемо здійснювати проєкти. Тому ми підготували з фінансовий кредит і плануємо подальшу фінансову допомогу в цій сфері, оскільки ми як партнер стоїмо на боці України,

– сказала Бербок.

У свою чергу Кулеба зазначив, що Україна та Німеччина домовилися про конкретні подальші кроки у цій сфері.

Усі ми знаємо тему «Північного потоку-2», але не ним єдиним живуть наші країни. У нас є серйозне майбутнє, яке ми хочемо побудувати навколо відновлюваних джерел енергії. У зв’язку з цим особливу увагу ми приділили проєктам у сфері водневої енергетики, які повинні в ідеалі поєднати наші економіки та бути взаємовигідними для наших держав. Ми домовилися про конкретні подальші кроки у цій сфері, – наголосив глава МЗС України.

Як повідомлялося, у грудні 2021 року Єврокомісія внесла пакет законопроєктів щодо створення ринку водню. Раніше повідомлялося, що «Нафтогаз України» та Оператор газосховищ України — «Укртрансгаз» — приєдналися до ініціативи «H2EU+Store», що передбачає виробництво «зеленого водню» з відновлювальних джерел енергії на заході України з можливостю зберігання в українських газосховищах, з його подальшим експортом газопроводами до ЄС, закачуванням до підземних сховищ Австрії та реалізацією споживачам Центральної Європи. 

Обратный звонок