Рус / Укр
Вхід
Середні ціни нафтопродуктів на 21.02.2022, опт :  A-95 — 42500 грн;  ДП — 37 190 грн;  Авто газ — 27 800 грн.    Роздрібні ціни 21.02.2022: A-95 — 34.49 грн;  ДП — 34.19 грнАвто газ — 18.79 грн.   

Необхідне посилення вимог фінансових гарантій до постачальників газу – голова Нафтогазу

юрій вітренко

В інтерв’ю DW голова правління НАК «Нафтогаз України» Юрій Вітренко закликав посилити вимоги надання фінансових гарантій до постачальників природного газу на тлі відмов великої кількості компаній від виконання своїх контрактів, укладених з бюджетними організаціями.

Пан Вітренко підкреслив, що раніше бюджетні організації, виходячи на тендери, купували газ у так званих компаніях «роги та копита», зараз необхідно ставити чіткі вимоги, щоб у тендерах брали участь тільки надійні постачальники ресурсу.

Також за словами глави «Нафтогазу», АМКУ варто переглянути підхід до пред’явлення вимог організаторам торгів з надання фінансових гарантій. Раніше це вважалося зайвими та тим, що може обмежувати конкуренцію.

Ми повинні прагнути до того, щоб конкуренція була між надійними постачальниками газу, здатними виконувати зобов’язання.

Поки що чимало компаній безвідповідально виходять на ринок, створюючи спекуляції на рівнях ціни покупки та продажу газу.

→ Підписуйтесь на телеграм канал гарячих новин енергетики України/світу ←

Обратный звонок