Рус / Укр
Вхід
Середні ціни нафтопродуктів на 21.02.2022, опт :  A-95 — 42500 грн;  ДП — 37 190 грн;  Авто газ — 27 800 грн.    Роздрібні ціни 21.02.2022: A-95 — 34.49 грн;  ДП — 34.19 грнАвто газ — 18.79 грн.   

НАУ та Міненерго обговорили заходити щодо подолання кризи паливного ринку

цени на топливо

У понеділок, 11 жовтня, пройшла зустріч Нелі Привалової – Президента Нафтогазової Асоціації України (НАУ) та Максима Немчинова – Заступника Міністра Енергетики України. У процесі обговорення з кожного боку підіймались питання технічних регламентів про вимоги до автобензинів, дизельного, суднових і котельних палив. А також про вимоги до скрапленого газу для автотранспорту, комунально-побутового споживання та промислових потреб.

Як підсумок сторони дійшли згоди про внесення змін до перерахованих технічних регламентів. Конкретно щодо дизпалива повернути до технічного регламенту показники «граничної температури фільтрації», скрапленого газу передбачити можливість проведення оцінки відповідності скрапленого газу, який виробляється серійно та безбіоетанольного бензину Е0 ввести порядок його маркування у документах про якість.

У НАУ відзначили, що запровадження дозволять як уникнути критичних ситуацій на ринку палива, так і забезпечити споживачів ресурсами відповідної якості.

Обратный звонок