Рус / Укр
Вхід
Середні ціни нафтопродуктів на 21.02.2022, опт :  A-95 — 42500 грн;  ДП — 37 190 грн;  Авто газ — 27 800 грн.    Роздрібні ціни 21.02.2022: A-95 — 34.49 грн;  ДП — 34.19 грнАвто газ — 18.79 грн.   

«Нафтогаз України» планує наростити видобуток нафти

укргазвидобування

Глава правління Юрій Вітренко заявив, що НАК «Нафтогаз України» планує використати можливості «Укрнафти», де має контрольний пакет акцій, для збільшення видобутку нафти.

Пан Вітренко на VI Київській конференції Ньюфолк НКЦ по сучасним методам буріння і збільшення видобутку нафти і газу відзначив, що планується значне нарощування нафтовидобутку для цього триває робота щодо трансформації «Укрнафти». Оскільки «Нафтогаз» прагне скористатися наявними можливостями національної компанії для того, щоб той нафтовий потенціал або потенціал з нафтовидобутку, який є в Україні, використовувати більш ефективно.

Вітренко після приходу до керівництва «Нафтогазом» запропонував об’єднати «Укрнафту» та ПАТ «Укртатнафта» (Кременчуцький НПЗ) з подальшим отриманням контрольної частки нової вертикально-інтегрованої компанії державою. Таким чином Вітренко допускав відмову від поділу активів «Укрнафта» між державою та міноритарними акціонерами, яка була запропонована попереднім очільником «Нафтогазу» Андрієм Коболєвим.

Обратный звонок