Рус / Укр
Вхід
Середні ціни нафтопродуктів на 21.01.2022, опт :  A-95 — 36900 грн;  ДП — 31 390 грн;  Авто газ — 31 800 грн.   Роздрібні ціни 21.01.2022: A-95 — 31.70 грн;  ДП — 30.69 грнАвто газ — 18.79 грн.   

«Нафтогаз» та ОГТСУ допущені до участі в сертифікації «Північного Потоку – 2»

південний потік 2

Компанія «Нафтогаз України» та «Оператор ГТС України» будуть приймати участь в сертифікації оператора «Північного потоку – 2», повідомили в понеділок голова правління «Нафтогазу» Юрій Вітренко та голова ОГТСУ Сергій Макогон.

«Відповідне рішення прийняв німецький регулятор BNetzA. Ми готові надати власні аргументи, чому Nord Stream AG не може бути сертифікований без його повної відповідності європейському енергетичному законодавству», — зазначив Юрій Вітренко.

Участь НАК в процедурі сертифікації дозволить почути аргументи NSAG, що зробить процес більш прозорим, додає Вітренко.

«Німецький регулятор підкреслив, що ОГТСУ відведена окрема роль, як компанії, яка володіє унікальною експертизою в питанні транспортування газу в ЄС. У нас є вагомі аргументи, як технічні, так і політичні, які повинні покласти край російським спекуляціям на європейському газовому ринку», — заявив голова ОГТСУ Сергій Макогон.

Домінуюче становище «Газпрому» при запуску ПП2 всупереч вимогам європейських законів є загрозою для конкуренції на ринках Чехії, Угорщини, Словаччини, Австрії та інших країн ЄС. Європейське законодавство вимагає, щоб оператор ПП2 був повністю незалежний від «Газпрому» і щоб треті сторони мали доступ до газопроводу не лише на його останніх кілометрах, але і по всій довжині, від самого початку в Росії.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Розміcтити вакансію за 500 грн.

Для розміщення реклами та співпраці

info@energypulse.com.ua energypulse.com.ua@gmail.com
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Обратный звонок