Рус / Укр
Вхід
Середні ціни нафтопродуктів на 21.02.2022, опт :  A-95 — 42500 грн;  ДП — 37 190 грн;  Авто газ — 27 800 грн.    Роздрібні ціни 21.02.2022: A-95 — 34.49 грн;  ДП — 34.19 грнАвто газ — 18.79 грн.   

«Нафтогаз» представить інвесторам 4 кластери для добування газу

Видобуток газу

Кластери об’єднують 35 родовищ. У межах другого етапу проекту Production Enhancement Contracts (РЕС) «Нафтогаз» планує знайти партнерів для операційного управління.

Добування газу

НАК «Нафтогаз України» в рамках другого етапу із залучення партнерів щодо збільшення видобутку газу на виснажених родовищах у форматі РЕС (Product Enhancement Contracts/контракти щодо збільшення видобутку) запропонує інвесторам три-чотири кластери газоносних площ.

Про це головний виконавчий директор Групи «Нафтогаз» член правління НАК Маврикій Калугін розповів під час презентації нового проекту, який направлений на залучення партнерів для збільшення видобутку газу на виснажених родовищах у форматі PEC (Product Enhancement Contracts/контракти зі збільшення видобутку), повідомляє ресурс «Українська енергетика».

Я з нетерпінням чекаю на збільшення видобутку в Україні. Для цього ми плануємо залучити міжнародних партнерів до співпраці. Якщо подивитися на розмір, у нас дуже великий портфель, але родовища у портфелі «Нафтогазу» дуже виснажені, більш ніж на 70%. Щоб змінити цю ситуацію на краще, ми розуміємо, що нам потрібно в два рази більше фінансового і людського капіталу. Саме тому ми говоримо з потенційними інвесторами, і бачимо результати перемовин протягом останнього року, —
сказав Калугін

Він нагадав, що восени «Нафтогаз» провів Український газовий інвестиційний конгрес, який привернув велику увагу у світі і отримав позитивні відгуки.

Україна насправді є приваблива для інвестування. Для того, щоб прийшли інвестори, потрібно підготувати для них конкретні пропозиції. Ми готові пропонувати співпрацю за чотирма різними кластерами, —
констатував виконавчий директор групи «Нафтогаз»

«Нафтогаз» має позитивний досвід спіпраці з інвесторами підсумовує Калугін:

Нафтогаз відкритий для партнерств у нових проектах, націлених на зміцнення енергонезалежності України. Ми вже маємо позитивний досвід співпраці у форматі PEC на 13-ти родовищах західної України. Там протягом року наш партнер Expert Petroleum забезпечив зростання базового видобутку за рахунок операцій з інтенсифікації та реконструкції наземної інфраструктури. Тож ми масштабуємо отриманий досвід на Східну та центральну Україну

Обратный звонок