Рус / Укр
Вхід
Середні ціни нафтопродуктів на 21.02.2022, опт :  A-95 — 42500 грн;  ДП — 37 190 грн;  Авто газ — 27 800 грн.    Роздрібні ціни 21.02.2022: A-95 — 34.49 грн;  ДП — 34.19 грнАвто газ — 18.79 грн.   

«Нафтогаз» поскаржився на «Газпром» Єврокомісії

нафтогаз

НАК «Нафтогаз України» звернувся до Єврокомісії з проханням зобов’язати російський «Газпром» виставити на аукціон значні обсяги газу для його подальшого постачання українсько-російською чи на кордоні з Європейського союзу з Україною.

Відповідну скаргу на зловживання «Газпромом» панівною роллю на європейському газовому ринку українська компанія подала у вівторок до Європейської комісії.

У «Нафтогазі» відзначили, що так покупці ресурсу «Газпрому» зможуть закуповувати газ на російсько-українському кордоні для я наступного самостійного бронювання потужності газотранспортної системи та транспортування до ЄС або ж для закачування газу до українських ПСГ.

До того ж українська сторона вважає, що «Газпром» мусить надавати технічні можливості своєї ГТС для експорту ресурсу приватними російськими газовидобувними компаніями, а також для транспортування газу з країн Центральної Азії.

Обратный звонок