Рус / Укр
Вхід
Середні ціни нафтопродуктів на 29.11.2021, опт :  A-95 — 37400 грн;  ДП — 31 690 грн;  Авто газ — 31 900 грн.   Роздрібні ціни 29.11.2021: A-95 — 31.80 грн;  ДП — 30.59 грнАвто газ — 18.89 грн.   

«Нафтогаз» планує перешкодити сертифікації «Північного потоку 2»

вітренко

Компанія НАК «Нафтогаз України» подала заявку на участь в процесі сертифікації оператора «Північного потоку 2», повідомив голова правління компанії Юрій Вітренко.

«Нафтогаз України» — національна компанія, яка очолює боротьбу за енергетичну безпеку країни та відстоює національні інтереси України. Основна позиція НАК полягає в тому, що «Північний потік 2» не може бути сертифікованим, оскільки не забезпечена його повна відповідність європейському законодавству, зазначає Юрій Вітренко.

Україна є одним з основних учасників європейського ринку газу, купляє значні об’єми природного газу на ринках ЄС і зацікавлена в тому, щоб ринок був максимально конкурентним. А сертифікація «Північного потоку 2» вдарить по конкуренції на європейському ринку, зокрема на німецькому, словацькому, чеському, угорському та австрійському ринках, додає голова правління НАК «Нафтогаз України».

І питання не тільки в тому, що Україна як транзитна країна несе втрати від того, що Росія використовує природний газ як енергетичну зброю. Потрібно зазначити, що є великі ризики як для безпеки України, так і безпеки регіону в цілому, наголошує Юрій Вітренко.

Обратный звонок