Рус / Укр
Вхід
Середні ціни нафтопродуктів на 21.02.2022, опт :  A-95 — 42500 грн;  ДП — 37 190 грн;  Авто газ — 27 800 грн.    Роздрібні ціни 21.02.2022: A-95 — 34.49 грн;  ДП — 34.19 грнАвто газ — 18.79 грн.   

«Нафтогаз» підписав меморандуми з міжнародними компаніями про добування вуглеводнів

нафтогаз

Компанія НАК «Нафтогаз України» підписала меморандуми про взаєморозуміння з Helmerich&Payne Inc (США), 3 Seas Energy (США), Dragon Oil (ОАЕ), SOCAR AQS (Азербайджан) з метою збільшення добування вуглеводнів в Україні.

Меморандуми формують основу для партнерства в нових стратегічних проектах. Серед них добування на шельфі Чорного моря, освоєння родовищ газу щільних порід, а також робота по збільшенню ефективності добування на виснажених родовищах, повідомили в «Нафтогазі».

С Dragon oil планується проводити розвідку та розробку ресурсів чорноморського регіону, з американськими  компаніями – добування газу з щільних колекторів (tight gas), а з азербайджанською SOCAR AQS планується спільна діяльність в сфері добування на суші та на шельфі.

Раніше голова правління НАК «Нафтогаз України  Юрій Вітренко повідомив, що компанія планує збільшити добування природного газу в найближчі 10 років в 1,8 рази (з 13 млрд куб м до 24 млрд куб м). Згідно даних НАК, на фоні виснаження існуючих родовищ основний приріст добування очікується за рахунок розробки Юзівського родовища, шельфу Чорного моря та газу з щільних порід.

Обратный звонок