Рус / Укр
Вхід
Середні ціни нафтопродуктів на 21.02.2022, опт :  A-95 — 42500 грн;  ДП — 37 190 грн;  Авто газ — 27 800 грн.    Роздрібні ціни 21.02.2022: A-95 — 34.49 грн;  ДП — 34.19 грнАвто газ — 18.79 грн.   

«Нафтогаз» купує валюту для імпорту газу

Імпорт газу

НАК «Нафтогаз України» почала купувати валюту на міжбанківському ринку для фінансування імпорту газу. Про це повідомив заступник голови Національного банку України (НБУ) Юрій Гелетій, інформує Бізнес Цензор.

Імпорт газу

Ми розуміємо, що треба державі (в цьому випадку – «Нафтогазу») починати закачку вже на наступний опалювальний сезон. Відповідно будуть великі об`єми купівлі газу. Ми в діалозі з «Нафтогазом», але я не буду розкривати деталей. «Нафтогаз» виходить на ринок і зараз уже починає акумуляцію відповідного валютного ресурсу, – розповів Гелетій

Водночас він запевнив, що Нацбанк у цьому контексті працює над тим, щоб максимально мінімізувати ризики для валютного ринку.

Тому тут треба зважено бути в діалозі з урядом і «Нафтогазом». І ми все для цього робимо. Ми розуміємо, що повинні залишатися і в метриках по резервам, і в частині композитного критерію МВФ, і в частині покриття імпорту. Ми активно над цим працюємо, – додав заступник голови Нацбанку

Як повідомлялося, раніше міністр енергетики Герман Галущенко заявляв, що НАК «Нафтогаз України» у разі потреби буде імпортувати газ з лютого місяця.

Обратный звонок