Рус / Укр
Вхід
Середні ціни нафтопродуктів на 21.02.2022, опт :  A-95 — 42500 грн;  ДП — 37 190 грн;  Авто газ — 27 800 грн.    Роздрібні ціни 21.02.2022: A-95 — 34.49 грн;  ДП — 34.19 грнАвто газ — 18.79 грн.   

Зеленський з Макроном обговорили роботу ТКГ та енергетичну безпеку

Президент України Володимир Зеленський разом з президентом Франції Еммануелем Макроном обговорили питання по роботі Трьохсторонньої контактної групи з мирного врегулювання ситуації на Сході України (ТКГ), відновленню норманського формату, диверсифікації енергопостачання та енергетичної безпеки.

Під час розмови Зеленський підтвердив готовність України продовжувати активну діяльність в рамках «норманської четвірки», а Макрон в свою чергу відзначив виважену позицію України на фоні військової загрози зі сторони РФ та підтримав ініціативи України в ТКГ по режиму припинення вогню, відкриття КПВВ та звільненню заручників, про це повідомлено на сайті президента України.

Під час обговорення питань європейської енергетичної безпеки Зеленський виділив особливу загрозу від проекту газопроводу «Північний потік – 2». Обидва президенти звернули увагу на важливість диверсифікації поставок енергоносіїв в ЄС, зокрема мова йшла про зріджений природний газ.

Макрон позитивно оцінив зусилля Зеленського по реформам в Україні і виявив готовність зі сторони Франції сприяти цим зусиллям. Лідери двох країн домовилися продовжити розмову на саміті Східного партнерства в Брюсселі 15 грудня, зазначено в твітері президента України.

Обратный звонок