Рус / Укр
Вхід
Середні ціни нафтопродуктів на 21.01.2022, опт :  A-95 — 36900 грн;  ДП — 31 390 грн;  Авто газ — 31 800 грн.   Роздрібні ціни 21.01.2022: A-95 — 31.70 грн;  ДП — 30.69 грнАвто газ — 18.79 грн.   

МЗС Британії закликала Європу позбутися залежності від російського газу

газпром газ

У середу 8 грудня міністр закордонних справ Великобританії Ліз Трасс заявила, що необхідно покінчити зі стратегічною залежністю Європи у сфері енергетики, інвестицій та технологій, зокрема залежності від постачання газу з Росії.

Під час виступу у Королівському інституті міжнародних відносин пані Трасс зазначила, що ЄС покладається на РФ, поставляючи 40% газу з Росії. А в деяких країнах РФ взагалі має монополію на постачання ресурсу. Якщо РФ продовжить рухатися в цьому ж напрямку, Європа матиме все більшу залежність від їхнього газу. Тому необхідно зупинити цю стратегічну залежність.

У листопаді міністерка закликала ЄС зміцнити свої зв’язки з іншими державами-однодумцями та переглянути залежність від Москви, заблокувавши сертифікацію «Північного потоку 2».

Даючи коментарі виданню Sunday Telegraph вона наголосила, що «Північний потік 2» може підірвати європейську безпеку, адже дозволить РФ посилити контроль над тими країнами, які покладаються на її газ, попри пандемію, що нагадує нам про важливість наявності різноманітних ланцюжків постачання, щоб уникнути стратегічної залежності від ненадійних партнерів.

Крім того, пані Трасс зазначила, що Москва заплатить «реальну ціну», якщо здійснить напад на Україну. Таким чином вона знову висловила підтримку безпеці, обороні та енергетичній незалежності України.

До того ж пізніше у середу відбудеться зустріч Ліз Трасс з українським колегою Дмитром Кулебою.

Розміcтити вакансію за 500 грн.

Для розміщення реклами та співпраці

info@energypulse.com.ua energypulse.com.ua@gmail.com
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Обратный звонок