Рус / Укр
Вхід
Середні ціни нафтопродуктів на 21.02.2022, опт :  A-95 — 42500 грн;  ДП — 37 190 грн;  Авто газ — 27 800 грн.    Роздрібні ціни 21.02.2022: A-95 — 34.49 грн;  ДП — 34.19 грнАвто газ — 18.79 грн.   

Міністр енергетики Саудівської Аравії: світ не пам’ятає іншого такої енергокризи як зараз

Міністр енергетики Саудівської Аравії принц Абдулазіз бен Сальман у ході CERA Week India Energy Forum заявив, що не думає, що світ бачив кризу, подібну цій, при цьому відзначивши, що коливання ціни нафти стали залежати від інших джерел енергії.

До того ж він зауважив, що люди не фокусуються на реальних причинах проблеми, вони намагаються сховатися від проблеми, просто закрити очі чи взагалі прикинутися, що її не існує.

Але проблема реальна. У вас низький рівень інвестицій у багато джерел вуглеводнів, низький рівень інвестицій в інфраструктуру, у вас зниження рівня запасів цих вуглеводнів через бажання знизити проблеми з грошовим потоком.

Крім цього міністр відзначив, що на шляху переходу до вуглецевої нейтральності є чимало викликів, серед яких технологічні, економічні й управлінські. Тому уряди мають упевнитися, що озвучені ними плани досяжні.

Також Абдулазіз бен Сальман висловив думку щодо інших енергетичних джерел, крім нафти, потрібні подібні заходи, які приймаються учасниками ОПЕК + щодо обмеження нафтовидобутку.

Необхідно проявити пильну увагу до питань енергобезпеки та зміни клімату. Тут не допоможуть компроміси на користь чогось одного – ці фактори повинні йти «пліч-о-пліч».

Обратный звонок