Рус / Укр
Вхід
Середні ціни нафтопродуктів на 21.01.2022, опт :  A-95 — 36900 грн;  ДП — 31 390 грн;  Авто газ — 31 800 грн.   Роздрібні ціни 21.01.2022: A-95 — 31.70 грн;  ДП — 30.69 грнАвто газ — 18.79 грн.   

Лукашенко погрожує перекрити транзит газу в Європу, якщо Польща перекриє кордон

Лукашенко

Лукашенко в четвер на нараді в Мінську погрожував перекрити транзит газу в Європу, якщо ЄС введе нові «неприйнятні» санкції. «Польща нас лякає, що закриє кордон. Будь-ласка, закривайте: менше біглих буде туди потрапляти. Питання не в цьому», зазначає Лукашенко.

Лукашенко погрожує перекрити транзит газу через газопровід «Ямал-Європа» і запитує, що тоді буде з поляками чи німцями. І додає, що для захисту суверенітету Білорусь не зупиниться ні перед чим. Останнім часом обсяги транзиту газу через «Ямал-Європу» з Росії в ЄС різко збільшилися, додає Лукашенко.

Газопровід «Ямал-Європа» включно з білоруською ділянкою належить ПАТ «Газпром». Власністю російського монополіста також є уся ГТС Білорусі, яку «Газпром» викупив в 2007 — 2011 роках за 5 млрд дол. Білоруською ГТС та ділянкою «Ямал-Європа» керує дочка «Газпрому» —  ВАТ «Газпром трансгаз Білорусь».

«Газпром трансгаз Білорусь» по магістральним газопроводам поставляє російський газ в Польщу, Литву, Україну та Калінінградську область Росії. Також дочка «Газпрому» постачає газ білоруським споживачам. ГТС компанії включає в себе майже 8 тис км магістральних трубопроводів та трубопроводів-відводів, 226 газорозподільних станцій, 13 компресорних станцій, три підземних сховища газу, газовимірювальні станції та мережу АГНКС.

→ Підписуйтесь на телеграм канал гарячих новин енергетики України ←

Розміcтити вакансію за 500 грн.

Для розміщення реклами та співпраці

info@energypulse.com.ua energypulse.com.ua@gmail.com
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Обратный звонок