Рус / Укр
Вхід
Середні ціни нафтопродуктів на 21.02.2022, опт :  A-95 — 42500 грн;  ДП — 37 190 грн;  Авто газ — 27 800 грн.    Роздрібні ціни 21.02.2022: A-95 — 34.49 грн;  ДП — 34.19 грнАвто газ — 18.79 грн.   

Країни ЄС закликали блок вжити кроки для стримування злету цін на газ

євросоюз

П’ять країн-членів Європейського Союзу, а саме Франція, Іспанія, Греція, Чехія та Румунія закликали блок терміново вжити заходити, які обмежать зростання цін на природний газ.

Очільники Міністерств фінансів цих країн опублікували спільну заяву, в якій закликали ЄС розробити інструменти, що зможуть врегулювати ситуацію навколо істотно зростання цін на газ.

До того ж міністри виступили за проведення розслідування щодо ринку газу, додавши при цьому, що необхідно скоординувати закупівлю ресурсу та закликали переглянути структури енергоринків.

Зростання цін на газ не тільки спровокує дефіцит енергоносіїв для населення, призведе до стрибка інфляції та гальмування відновлення економіки після короновірусної пандемії. А також ставить під загрозу план європейської влади щодо більш активного переходу до екологічно чистих джерел енергії.

Відомо, що Єврокомісія наступного тижня повинна оприлюднити ряд заходів, які своєю чергою необхідно буде впровадити владі країн-членів ЄС для послаблення впливу високих цін.

Обратный звонок