Рус / Укр
Вхід
Середні ціни нафтопродуктів на 21.02.2022, опт :  A-95 — 42500 грн;  ДП — 37 190 грн;  Авто газ — 27 800 грн.    Роздрібні ціни 21.02.2022: A-95 — 34.49 грн;  ДП — 34.19 грнАвто газ — 18.79 грн.   

Компанія Hotmine та Южно-Українська АЕС планують створити цифрову енергетичну станцію

майнинг аес

Українська компанія Hotmine та Южно-Українська АЕС планують побудувати цифрову енергетичну станцію потужністю 100 МВт, яка зможе надлишкову базову електроенергію АЕС перетворювати в цифрову (криптовалюту), відмітив в прес-релізі в п’ятницю власник Hotmine Олесь Слободенюк за повідомленням Інтерфакс.

Реалізація проекту передбачає створення пілотної цифрової енергостанції (ЦЕС) потужністю 1 МВт з можливістю збільшення до 100 МВт. ЦЕС буде складатися з кількох морських контейнерів в яких розташують цифрові трансформатори. На презентації проекту 28 вересня в Южноукраїнську власник Hotmine представив макет цифрової енергетичної станції потужністю 0,5 кВт, яка зможе електроенергію перетворювати у віртуальні активи. На вході електроенергія, а на виході біткоїн або інші віртуальні активи.

ЦЕС буде децентралізована, тобто можливість інвестувати в неї кошти буде надана усім громадянам України. Згідно розрахунків, початкова сума інвестицій з людини може складати 800 – 1200 дол, дохідність ЦЕС буде приблизно 20-30 % при умові співробітництва мінімум три роки.

Засновник Hotmine Олесь Слободенюк відмічає, що хотілося б, щоб на 1 МВт потужності цифрової енергетичної станції припадало близько 1 тис жителів общини, які проживають в 30-кілометровій зоні Южноукраїнської АЕС.

Українська компанія Hotmine (ТОВ «Спецхеш»)  була заснована в 2013 році. Вона займається дослідженнями, проектуванням, розробкою та реалізацією проектів в сфері майнінгу, виконує установку та налаштування обладнання для отримання віртуальних активів, а також виробляє необхідне обладнання та імпортує його складові в  Україну.

Обратный звонок