Рус / Укр
Вхід
Середні ціни нафтопродуктів на 21.02.2022, опт :  A-95 — 42500 грн;  ДП — 37 190 грн;  Авто газ — 27 800 грн.    Роздрібні ціни 21.02.2022: A-95 — 34.49 грн;  ДП — 34.19 грнАвто газ — 18.79 грн.   

КМДА шукає можливості самостійно видобувати газ для виробництва тепла

кмда кличко

У КМДА опрацьовують питання інвестування у видобуток природного газу українського походження, який своєю чергою КП «Київтеплоенерго» зможе використовувати для виробництва теплової енергії для населення.

У міській держадміністрації заявили, що використання газу добутого в Україні, ціна якого менше відносно вартості імпортованого ресурсу, дозволить скоротити витрати підприємства, які прямо впливають на формування тарифу.

КМДА у письмовій формі звернулася до НАК «Нафтогаз України» з метою налагодити співпрацю у галузі видобутку природного газу.

З боку міста пропонується створення спільної робочої групи для розгляду запропонованої ініціативи та підготовки відповідного проекту.

Міська влада аргументує прагнення інвестувати у газовидобування необхідністю подолання кризи, яка склалася у сегменті теплопостачання та забезпечення «надійних і якісних послуг за цінами, які б враховували платоспроможність населення».

У КМДА стверджують, що за прогнозами теплокомуненерго повинні будуть купувати ресурс для виробництва теплової енергії для окремих категорій споживачів за цінами, які у 3-4 рази перевищують ті, що закладені у тариф на сьогодні.

«Київтеплоенерго» – підприємство, яка є одним із найбільших споживачів газу в країні, щорічно на його потреби йде приблизно 2,3 млрд кубометрів природного газу. Частка газу у структурі тарифу на тепло КП «Київтеплоенерго» складає 80%.

Як зазначалось раніше, міська держадміністрація прогнозує, що у майбутній опалювальний сезон вартість опалення у столиці підвищиться на 38%.

Обратный звонок