Рус / Укр
Вхід
Середні ціни нафтопродуктів на 21.02.2022, опт :  A-95 — 42500 грн;  ДП — 37 190 грн;  Авто газ — 27 800 грн.    Роздрібні ціни 21.02.2022: A-95 — 34.49 грн;  ДП — 34.19 грнАвто газ — 18.79 грн.   

Київ убезпечився від перебоїв з поставками е/е

Київ ТЕЦ

На столичних ТЕЦ забезпечили додаткове виробництво електроенергії, щоб в місті не було загроз з постачанням електроенергії на випадок надзвичайної ситуації, повідомляє Укрінформ.

Київ ТЕЦ

Про це під час брифінгу заявив заступник голови КМДА з питань житлово-комунальної інфраструктури Петро Пантелеєв, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Ми зробили чіткий план роботи, підготовки до можливих надвичайних ситуацій або загроз надзвичайних ситуацій і за цим планом працюємо. І робимо конкретні кроки і заходи щодо безпеки в місті Києва. Перше, це звичайно стабільна життєдіяльність, а це стабільне енергопостачання міста, житла, об’єктів інфраструктури, об’єктів життєзабезпечення. А головне це наші лікарні, там де є апарати штучного дихання. Тому ми знайшли можливість сьогодні роботи наших ТЕЦ на додаткове виробництво електроенергії,

— сказав Пантелеєв.Читайте також: Запаси вугілля на ТЕС за тиждень збільшилися на 2,6%

За його словами, зараз працюють додатково три-чотири блоки.

Ми виробляємо достатньо електроенергії, для того щоб в місті не було ніяких загроз в енергопостачанні. Маємо в управлінні комунальні ТЕЦ, і в спільній партнерській роботі з «Укренерго» вдалося на такий режим вийти, при цьому не завдаючи збитків господарській діяльності наших підприємств. За останній місяць ми виробили додаткових 700 мегават електроенергії,

— розповів він.

Як повідомлялося, у Києві успішно провели перевірку системи резервної комунікації в умовах відсутності мобільного зв’язку та Інтернету для підприємств життєзабезпечення.

Обратный звонок