Рус / Укр
Вхід
Середні ціни нафтопродуктів на 21.02.2022, опт :  A-95 — 42500 грн;  ДП — 37 190 грн;  Авто газ — 27 800 грн.    Роздрібні ціни 21.02.2022: A-95 — 34.49 грн;  ДП — 34.19 грнАвто газ — 18.79 грн.   

Канадська TIU демонтувала власну СЕС в Нікополі

Канадській компанії TIU Canada довелося демонтувати обладнання власної сонячної електростанції в місті Нікополі через конфлікт з Нікопольським заводом феросплавів Коломойського. Про це заявив гендиректор компанії Майкл Юркович.

«Система правосуддя виявилася нездатною захистити наші інвестиції в Нікополі, тому ми вирішили піти звідти. Останньою краплею для нас було те, як з нами обійшлися в суді. І як деякі люди намагалися впливати на наших людей через політичний тиск та погрози» — заявив керівник TIU.

СЕС TIU працювала на території заводу феросплавів. Два роки тому її відключити від заводських електромереж, мотивуючи це необхідністю ремонту. За період простою СЕС TIU втрачала кошти, на станції пройшли скорочення персоналу.

Щоправда ремонтом ніхто не займається, натомість власники заводу вимагали продати електростанцію за безцінь, відмічає Майкл Юркович.

Завод феросплавів в свою чергу звинувачує канадських інвесторів, що вони не дають можливості підприємству ремонтувати власні електромережі.

TIU Canada почала працювати в Україні з 2017 р. Вона належить інвесткомпанії Refraction Asset Management з Канади. В будівництво СЕС в Нікополі потужністю 10,5 МВт було вкладено близько 60 млн дол.

Нікопольський завод феросплавів належить Ігорю Коломойському,  Віктору Пінчуку та Геннадію Боголюбову.

Обратный звонок