Рус / Укр
Вхід
Середні ціни нафтопродуктів на 21.02.2022, опт :  A-95 — 42500 грн;  ДП — 37 190 грн;  Авто газ — 27 800 грн.    Роздрібні ціни 21.02.2022: A-95 — 34.49 грн;  ДП — 34.19 грнАвто газ — 18.79 грн.   

Goldman Sachs попереджає про ризик відключення європейської промисловості цієї зими

блекаут

Згідно з прогнозами одного з найбільших у світі інвестиційних банків Goldman Sachs взимку можливі відключення електроенергії для європейської промисловості, особливо якщо морози погіршать і без того достатньо низькі запаси природного газу у регіоні, як повідомляє видання Bloomberg.

Аналітики Goldman, включаючи Саманту Дарт, зазначають, якщо зима у регіоні буде холодною, то Європі доведеться конкурувати з Азією за постачання зрідженого природного газу, що може призвести до ще більшого зростання і так високих цін. До того ж є вірогідність того, що зрідженого газу, який направляється до Європи може бути недостатньо для покриття малих запасів природного газу до кінця холодів, особливо якщо погода буде холодна як в Європі так і в Азії, вважають аналітики.

В аналітичній записці сказано, що у такій ситуації єдиним механізмом, який може врівноважити результати є подальше підвищення цін на газ та електроенергію в Європі, що відбиває необхідність скорочення попиту, зі скороченням попиту на електроенергію у промисловому секторі через відключення електроенергії.

Прогнозований банком Goldman Sachs Group сценарій посилює побоювання з приводу енергетичної кризи в Європі, оскільки економіка відновлюється після пандемії.

Щодня ціни на енергоносії б’ють нові рекорди. Запаси природного газу та вугілля за лічені тижні до початку опалювального сезону нижчі норми, цьому сприяють обмежене постачання газу з РФ, зниження видобутку у Північному морі та конкуренція з Азією за зріджений природний газ. До того ж пожежа, яка сталась у середу перекрила ключовий підводний кабель між Великобританією та Францією, що погіршило енергетичну кризу Великобританії.

Обратный звонок