Рус / Укр
Вхід
Середні ціни нафтопродуктів на 21.02.2022, опт :  A-95 — 42500 грн;  ДП — 37 190 грн;  Авто газ — 27 800 грн.    Роздрібні ціни 21.02.2022: A-95 — 34.49 грн;  ДП — 34.19 грнАвто газ — 18.79 грн.   

Фонд для захисту «Північного потоку-2» відмовився підтримувати проект

Створений в Німеччині за участю оператора «Північного потоку – 2» Nord Stream 2 AG фонд «Захисту клімату та оточуючого середовища MV перестав підтримувати газопровід. Це сталося після зупинки сертифікації газопроводу. Це сталося після зупинки сертифікації оператора «Північного потоку – 2».

Північний потік 2

«Правління фонду одностайно підтримало позицію, що необхідно враховувати розвиток подій. Фонд більше не буде пов’язаний з завданням сприяння завершення реалізації трубопроводу» — відзначив голова правління фонду Ервін Зеллерінг.

Раніше Енерго Пульс повідомляв, що «Північний потік – 2» планують запустити 1 жовтня. Вчора канцлер Німеччини Шольц заявив про припинення сертифікації газопроводу.

Як повідомлялося, екологічний фонд «Захист клімату та оточуючого середовища MV» було засновано в січні 2021 р. Однією з цілей організації значилося сприяння будівництву газопроводу ПП2.

Кілька німецьких політиків, зокрема представники партії «Зелені» рішуче критикували створення фонду та стверджували, що він діє в інтересах Москви та «Газпрому».

Нагадаємо, уряд Німеччини заявляв, що не бачить загрози в сертифікації ПП2. В той же час «Нафтогаз» заявляв про плани перешкодити запуску проекту «Північний потік – 2».

Обратный звонок