Укр

/

Eng
Вхід
Середні ціни нафтопродуктів на 18.10.2021, опт :  A-95 — 35 640 грн;  ДП — 29 790 грн;  Авто газ — 30 550 грн.    Роздрібні ціни 18.10.2021: A-95 — 29.95 грн;  ДП — 28.79 грнАвто газ — 17.77 грн.   

Everlast відвантажив заправщик для FERREXPO, цистерни «СП ГАЗ» і «Мартін Трейд»

автоцестерни

Український виробник бензовозів Everlast відвантажив паливозаправник для FERREXPO, швейцарської сировинної та гірничодобувної компанії, головні активи якої – кілька виробників залізної руди зосереджені у Полтавській області. Про це повідомили у компанії.

Майбутній напівпричіп-паливозаправник буде використовуватися на ГЗК FERREXPO для заправляння кар’єрної техніки. Але разом з тим паливозаправник може виконувати всі вимоги магістральних напівпричепів і самостійно доставляти паливо у кар’єр.

Як підсумок бензовоз Everlast буде виконувати функції двох одиниць техніки: стандартного бензовоза-напівпричепа та кар’єрного АТЗ.

Також стало відомо, що «СП ГАЗ» і «Мартін Трейд» очікують автоцистерни «Everlast. Про це повідомили у відеоролику замовника «СП ГАЗ» за підсумком візиту на виробництво в Одесі.

З відео можна зрозуміти, що окрім «СП ГАЗ», який наразі знаходиться у виробництві, до відвантаження готується автоцистерна для «Мартін Трейд».

Представник Everlast Дмитро Коваленко зазначив, що продукція компанія виробляється згідно з європейськими стандартами, це підтверджено лабораторією в Європі.

Обратный звонок