Укр

/

Eng
Вхід
Середні ціни нафтопродуктів на 27.10.2021, опт :  A-95 — 36 440 грн;  ДП — 30 390 грн;  Авто газ — 31 650 грн.   Роздрібні ціни 27.10.2021: A-95 — 30.89 грн;  ДП — 29.79 грнАвто газ — 17.99 грн.   

Енергогрупа Tolk через буде вимагати у «Енергоатома» компенсації за е/е

толк компанія

Група постачальників енергоресурсів Tolk, які були створені ТОВ «Августа», «Волиньелектрозбут» та «Закарпаттяенергозбут» планують вимагати компенсацію фінансових втрат у «Енергоатома» через зниження ним постачання електричної енергії з 1 жовтня та до кінця року.

В листі від «Енергоатому» було повідомлено про зменшення поставок на 20 %, але вони вже продані кінцевим споживачам. Ці об’єми були наперед продані держкомпанією на «Українській енергетичній біржі», а таке різке зменшення обсягів поставок електроенергії не лише принесе збитки трейдерам та постачальникам, але й дискредитує держкомпанію, відмічає СЕО групи Tolk Володимир Крупко.

Енергогрупа готує юридичну позицію і буде вимагати компенсацію втраченої вигоди, інформація про це з’явилася у вівторок увечері на сторінці групи у Facebook.

СЕО групи Володимир Крупко вказує що пояснення «Енергоатому» щодо зниження поставок е/е через потребу в додаткових ресурсах, щоб в повній мірі виконати спецзобов’язання для забезпечення населення дешевою електроенергією, нова модель яких почала працювати з 1 жовтня, не відповідає дійсності.

В соцмережах учасники профільних груп, взявши до уваги, що листи від НАЕК «Енергоатому» про скорочення поставок е/е з 1 жовтня прийшли багатьом компаніям, припустили, що це може бути пов’язано з аукціоном НАЕК 30 вересня по продажу 4,936 МВт-г е/е ТОВ «Енерго Збут Транс», власником якої є «Укрзалізниця», з періодом постачанням з жовтня 2021 року до грудня 2022 року.

Обратный звонок