Рус / Укр
Вхід
Середні ціни нафтопродуктів на 21.01.2022, опт :  A-95 — 36900 грн;  ДП — 31 390 грн;  Авто газ — 31 800 грн.   Роздрібні ціни 21.01.2022: A-95 — 31.70 грн;  ДП — 30.69 грнАвто газ — 18.79 грн.   

ДТЕК ВДЕ заявила про невиплату їй коштів від «зелених» єврооблігацій

дтек иновации

Компанія «ДТЕК ВДЕ» заявила, що не отримала кошти ДП «Гарантований покупець» від «зелених» євробондів НЕК «Укренерго». Компанія вважає це дискримінацією та ініціювала розслідування цієї ситуації.

У повідомленні компанії йдеться про те, що будуть вжиті всі доступні правові заходи для врегулювання ситуації, а також захисту прав і своєчасної оплати від держпідприємства «ГарПок».

«ДТЕК ВДЕ» заявила, що не отримала відповідного платежу від держпідприємства із коштів від «зелених» єврооблігацій водночас за інформацією, яка є у відкритих джерелах, усі інші виробники е/е з ВДЕ кошти отримали.

ДП «ГарПок» сплачує поточні щомісячні розрахункові платежі на пропорційній основі з іншими виробниками е/е з ВДЕ. Але держпідприємство заборгувало «ДТЕК ВДЕ» майже 4,3 млрд грн за е/е, придбану у 2020-21 рр.

У «ДТЕК ВДЕ» також зазначили, що компанія не отримала пояснень не від держпідприємства, не від Міненерго чи будь-якої іншої сторони щодо упередженого підходу до компанії.

Компанія разом з тим обслуговує свою банківську заборгованість і заборгованість за своїми облігаціями згідно з договірними зобов’язаннями.

Станом на 1 листопада поточного року держпідприємство заборгувало ВДЕ-генерації 27,6 млрд грн за е/е, придбану протягом 2020-21 рр.

Розміcтити вакансію за 500 грн.

Для розміщення реклами та співпраці

info@energypulse.com.ua energypulse.com.ua@gmail.com
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Обратный звонок