Рус / Укр
Вхід
Середні ціни нафтопродуктів на 21.02.2022, опт :  A-95 — 42500 грн;  ДП — 37 190 грн;  Авто газ — 27 800 грн.    Роздрібні ціни 21.02.2022: A-95 — 34.49 грн;  ДП — 34.19 грнАвто газ — 18.79 грн.   

ДТЕК шукатиме інновації в енергетичну галузь спільно з британськими партнерами

дтек иновации

Відома на українському енергетичному ринку компанія ДТЕК розпочала втілення у Великобританії проекту скаутінгу інноваційних рішень. Він втілюватиметься в життя спільно з британськими партнерами з компанії Blue Lake, відомою роботою зі стартапами на ранньому етапі їх розвитку, а також  пошуками інноваційних рішень для великого бізнесу.

Отримані  нові інноваційні рішення планується запроваджувати на українському ринку і сприяти просуванню та адаптації українських стартапів в розвинуту інноваційну систему Європи.

Цілі проекту сформулював Емануелє Вольпе, який є  директором  ДТЕК по інноваціях, — пошук інноваційних рішень, спрямованих на підвищення безпеки і екологічності виробництва, ефективності бізнесу та відповідати цілям сталого розвитку ООН і принципам ESG (Environment, Social, Governance). При цьому він підкреслив, що пріоритетними напрямками роботи буде напрацювання інноваційних рішень в галузях декарбонізації, зберігання і передачі енергії, виробництва вуглецево-нейтрального водню а також вдосконалення мереж і управління енергоспоживанням.

Як відомо, згідно нової стратегії ДТЕК, компанія поставила перед собою завдання до 2040 року відповідати європейському законодавству про шкідливі викиди, стати вуглецево-нейтральною за викидами в атмосферу.

Обратный звонок