Рус / Укр
Вхід
Середні ціни нафтопродуктів на 21.02.2022, опт :  A-95 — 42500 грн;  ДП — 37 190 грн;  Авто газ — 27 800 грн.    Роздрібні ціни 21.02.2022: A-95 — 34.49 грн;  ДП — 34.19 грнАвто газ — 18.79 грн.   

ДТЕК планує викупити контрольний пакет акцій Кіровоградобленерго у росіян

дтек мережі

На сайті АМКУ з’явилася інформація, що антимонопольний комітет України розглядає справу про концентрацію акцій АТ «Кіровоградобленерго» в кількості, необхідній для отримання 50% голосів у вищому органі управління товариства. Необхідність в розгляді цього питання виникла через придбання ТОВ «ДТЕК Мережі».

Раніше в повідомлені OilPoint було вказано, що ТОВ «ДТЕК Мережі» уклало договір купівлі-продажу міноритарного пакета акцій ПрАТ «Кіровоградобленерго», розмір якого складає 24,5%. Також компанія розглядає можливість купівлі контрольного пакету після погодження з АМКУ.

«Кіровоградобленерго» — частина групи «ВС Енерджі Інтернейшнл Україна», яка знаходиться під контролем російських бізнесменами Олександром Бабаковим, Євгеном Гінером, Михайлом Воєводіним і Сергієм Шаповаловим.

У Єдиному державному реєстру юридичних осіб є дані про те, що кінцевими бенефіціарами компанії є громадяни Німеччини Олег Сізерман і Марина Ярославська, а також громадяни Латвії Артурс Альтберс, Вілліс Дамбінс і Валтс Вігантс.

Обратный звонок