Рус / Укр
Вхід
Середні ціни нафтопродуктів на 29.11.2021, опт :  A-95 — 37400 грн;  ДП — 31 690 грн;  Авто газ — 31 900 грн.   Роздрібні ціни 29.11.2021: A-95 — 31.80 грн;  ДП — 30.59 грнАвто газ — 18.89 грн.   

Домовленість з МВФ передбачає зменшення дефіциту бюджету та підвищення тарифів

Одним зі структурних маяків меморандуму України з МВФ є призначення до кінця листопада керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП), повідомив голова комітету з питань фінансів Данило Гетманцев.

Меморандум містить наміри продовжувати захищати вразливі верстви населення через соціальні програми під час підвищення тарифів.

Меморандум передбачає прийняття законопроекту №5600, мінімізацію можливостей для зловживань та покращення адміністрування акцизів, ПДФО від продажу нерухомості та рентної плати, додає Гетманцев.

Згідно меморандуму, Україна повинна закрити податкові лазівки при операціях з нерухомістю, покращити оцінку бази оподаткування для податку на прибуток підприємств та рентних платежів, зазначає голова парламентського комітету.

В меморандумі вказано про намір України зменшити дефіцит держбюджету до 3,5 % ВВП, продовжити запровадження пенсійної реформи. Також Україна повинна опублікувати результати аудиту Фонду по боротьбі з COVID-19 до кінця року. В цей же термін необхідно ліквідувати Державну фіскальну службу та запустити Бюро економічної безпеки.

«Окремо вказується на послідовність грошово-кредитної та валютно-курсової політики. Йдеться про інфляційне таргетування та зменшення темпів інфляції», — зазначає Гетманцев.

Також Україна зобов’язується забезпечити інституціональну незалежність НБУ. Окремо виділено намір вдосконалити систему гарантування вкладів фізичних осіб, додає парламентарій.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Обратный звонок