Рус / Укр
Вхід
Середні ціни нафтопродуктів на 21.02.2022, опт :  A-95 — 42500 грн;  ДП — 37 190 грн;  Авто газ — 27 800 грн.    Роздрібні ціни 21.02.2022: A-95 — 34.49 грн;  ДП — 34.19 грнАвто газ — 18.79 грн.   

Дію «чорного списку» на ринку електроенергії подовжено до березня 2022 року

чорний список

У прес-релізі Міненерго України 30 серпня повідомили про те, що аукціонний комітет з продажу е/е за ДД (двосторонній договір) продовжив дію «чорного списку» до березня наступного року.

У ході засідання аукціонного комітету перший заступник Міністра енергетики Юрій Власенко відзначив, що згідно з даними ДП «Гарантований покупець» впровадження «чорного списку» дозволило припинити порушення з боку учасників ринку е/е щодо договірних умов. Тому можна зазначити, що «список» показав себе як один з найбільш ефективних превентивних механізмів.

На попередньому засіданні, яке відбулося 13 липня аукціонний комітет з продажу електроенергії за ДД проголосував за змінення регламенту організації та проведення е-аукціону з продажу е/е на ТОВ «Українська енергетична біржа» (ТОВ «УЕБ»). Відповідно до змін продавець електроенергії може підняти питання щодо внесення покупця, який порушив умови угоди купівлі-продажу електроенергії до «чорного списку».

В Міненерго уточнили, що продавець е/е повинен подати заяву с обґрунтуванням організатору аукціону у ТОВ «УЕБ».

Продавець е/е може підготувати заяву, якщо покупець: не зареєструвався у системі управління ринками куплених обсягів електроенергії, не оплатив своєчасна за е/е (необхідна виписка з банку) або ж в односторонньому порядку розірвав договір.

Якщо покупець потрапить у «чорний список», то він буде не допущений до подальших аукціонів на термін до 6 місяців.

Обратный звонок