Рус / Укр
Вхід
Середні ціни нафтопродуктів на 21.02.2022, опт :  A-95 — 42500 грн;  ДП — 37 190 грн;  Авто газ — 27 800 грн.    Роздрібні ціни 21.02.2022: A-95 — 34.49 грн;  ДП — 34.19 грнАвто газ — 18.79 грн.   

Держдеп США глибоко занепокоєний кризою в «Нафтогазі України»

держдеп

Вашингтон глибоко занепокоєний кризовою ситуацією в управлінні «Нафтогазу України» і закликає якнайшвидше врегулювати дану проблему, про це повідомив представник Держдепу Нед Прайс.

Ми глибоко стурбовані кризою в компанії, серед іншого виходом у відставку незалежних членів ради, яка відбулася 8 вересня.  Ми закликаємо українську владу активно долучитися до позитивного вирішення цього питання, додає Нед Прайс.

Напередодні стало відомо, що заяви про відставку подали усі три незалежних члени Наглядової ради «Нафтогазу»: Бруно Лексуа (Франція), Клер Споттісвуд (Велика Британія) та Людо ван дер Хейден (Бельгія). Члени наглядової ради вважають, що призначення головою правління  НАК «Нафтогаз України» Юрія Вітренко, а також його подальші дії поставили під питання майбутнє компанії, її фінансовий стан та погіршили відносини з правлінням та Наглядовою радою.

Споттісвуд засвідчує, що після призначення Вітренко весною практично не було комунікації з Наглядовою радою. Документів від голови правління не надходило, на запитання членів Наглядової ради він не відповідав, крім того, компанію почали залишати талановиті управлінці.

Конфлікт між членами Наглядової ради та українською владою виник весною після відставки Андрія Коболева і призначення Юрія Вітренко.  Цю зміну голови правління «Нафтогазу» незалежні члені Наглядової ради  вважають незаконною.

Обратный звонок