Рус / Укр
Вхід
Середні ціни нафтопродуктів на 21.02.2022, опт :  A-95 — 42500 грн;  ДП — 37 190 грн;  Авто газ — 27 800 грн.    Роздрібні ціни 21.02.2022: A-95 — 34.49 грн;  ДП — 34.19 грнАвто газ — 18.79 грн.   

ДБР викрило постачання палива в Україну з території РФ

медведчук дизельне паливо

Співробітниками Територіального управління Державного бюро розслідувань у м. Миколаїв було викрито постачання дизпалива з Росії в Україну за зниженими цінами структурами, які пов’язані з нардепом Віктором Медведчуком (фракція «ОПЗЖ»).

У пресслужбі ДБР повідомили, що згідно з оперативною інформацією один із терміналів Миколаївського морського торговельного порту на початку жовтня прибуло два іноземних судна спочатку під прапором Панами згодом під прапором однієї з країн Європейського Союзу. За документами, судна (понад 30 тисяч тонн нафтопродуктів кожне) були доставлені на адресу українського ТОВ, пов’язаного з Медведчуком.

У ході розслідування було встановлено, що ціна, яка задекларована постачальниками майже у 2 рази менше ринкової, це дозволило мінімізувати сплату митних платежів на 1 млн грн. Також ДБР встановило, що упродовж останнього року судна заходили в порти на території РФ, а товар має російське походження.

У межах кримінального провадження були відібрані зразки палива, які будуть відправлені на дослідження для підтвердження якості та коду УКТ ЗЕД.

За підсумками експертизи ДБР прийме відповідні процесуальні заходи. А також перевірить можливість причетності та залучення до відповідальності посадових осіб.

Обратный звонок