Рус / Укр
Вхід
Середні ціни нафтопродуктів на 21.02.2022, опт :  A-95 — 42500 грн;  ДП — 37 190 грн;  Авто газ — 27 800 грн.    Роздрібні ціни 21.02.2022: A-95 — 34.49 грн;  ДП — 34.19 грнАвто газ — 18.79 грн.   

Ціни на газ в Європі стрімко знизилися після заяв Путіна

Газ ЄС

Ціна на газ в Європі продовжили знижуватися після того, як Путін заявив, що підтримує шлях переговорів для зменшення напруги у відносинах з Заходом через Україну та що частина військ повернеться на місця дислокації, передає Bloomberg.

Газ ЄС

Президент РФ після зустрічі з канцлером Німеччини Олафом Шольцем висловив надію, що переговори допоможуть вийти з глухого кута навколо України.

Ринок чітко вловлює кожну новину стосовно подій навколо України, оскільки опосередковано конфлікт впливає на усе: від вартості нафти та газу до металів та глобальних акцій.

Енерго Пульс повідомляв, що ціна газу в ЄС знизилася через відведення частини російських військ від України, а прем’єр Великобританії назвав «Північний потік – 2» крапельницею, та закликав європейські країни висмикнути її.

В той же час, Захід залишається обережним. Президент США Джо Байден заявив, що Росія може вторгнутися в Україну тому, що її війська залишаються в «загрозливій позиції», але дипломатію необхідно продовжувати. Москва багаторазово заперечувала свої наміри вторгнення в сусідню країну

— відмічає Bloomberg.

На фоні певного зменшення напруженості навколо України ціни на газ зменшилися на 9,1 % до мінімального значення з 10 листопада і склали 800 дол за тис куб м.

Раніше повідомлялося, що ціна нафти зростає через напруженість навколо України та можливе введення санкцій проти Росії при ескалації ситуації з її боку.

Обратный звонок