Рус / Укр
Вхід
Середні ціни нафтопродуктів на 21.02.2022, опт :  A-95 — 42500 грн;  ДП — 37 190 грн;  Авто газ — 27 800 грн.    Роздрібні ціни 21.02.2022: A-95 — 34.49 грн;  ДП — 34.19 грнАвто газ — 18.79 грн.   

«Центренерго» звернулася до Кабміну за коштами для виходу з критичної ситуації

центренерго

ПАТ «Центренерго» звернулося прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, секретаря РНБО Олексія Данилова та міністра енергетики Германа Галущенка з листом, в якому повідомляє про проблемні питання підготовки підприємства до опалювального сезону 2021-2022 років. У зверненні йдеться про  необхідність поповнення запасів вугілля на виробничих підрозділах АТ, передовсім антрацитного вугілля на Трипільській і Зміївській ТЕС на 4 тис. тонн, а також газованого вугілля – нестача складає майже 100 тис. тонн на трьох станціях.

Окремо йдеться в повідомленні про відмову споживачів від забору електроенергії в «Центроенерго» в обсягах передбачених двосторонніми угодами по причині маніпуляції цінами іншими операторами ринку електроенергії. І як наслідок кампанія недотримує значні суми коштів, що не дозволяє провести своєчасно і в повному обсязі ремонтні роботи.

Зважаючи на критичну ситуацію на підприємствах «Центренерго»  кампанія  звертається до Уряду і РНБО доручити Національній комісії, як регулятору енергоринку, «ухвалити мінімальні прайс-кепи та скасувати максимальні прайс-кепи, а також провести перевірку учасників ринку щодо маніпуляцій на ринку електроенергії».

Обратный звонок