Укр

/

Eng
Вхід
Середні ціни нафтопродуктів на 18.10.2021, опт :  A-95 — 35 640 грн;  ДП — 29 790 грн;  Авто газ — 30 550 грн.    Роздрібні ціни 18.10.2021: A-95 — 29.95 грн;  ДП — 28.79 грнАвто газ — 17.77 грн.   

«Центренерго» звернулася до Кабміну за коштами для виходу з критичної ситуації

центренерго

ПАТ «Центренерго» звернулося прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, секретаря РНБО Олексія Данилова та міністра енергетики Германа Галущенка з листом, в якому повідомляє про проблемні питання підготовки підприємства до опалювального сезону 2021-2022 років. У зверненні йдеться про  необхідність поповнення запасів вугілля на виробничих підрозділах АТ, передовсім антрацитного вугілля на Трипільській і Зміївській ТЕС на 4 тис. тонн, а також газованого вугілля – нестача складає майже 100 тис. тонн на трьох станціях.

Окремо йдеться в повідомленні про відмову споживачів від забору електроенергії в «Центроенерго» в обсягах передбачених двосторонніми угодами по причині маніпуляції цінами іншими операторами ринку електроенергії. І як наслідок кампанія недотримує значні суми коштів, що не дозволяє провести своєчасно і в повному обсязі ремонтні роботи.

Зважаючи на критичну ситуацію на підприємствах «Центренерго»  кампанія  звертається до Уряду і РНБО доручити Національній комісії, як регулятору енергоринку, «ухвалити мінімальні прайс-кепи та скасувати максимальні прайс-кепи, а також провести перевірку учасників ринку щодо маніпуляцій на ринку електроенергії».

Обратный звонок