Рус / Укр
Вхід
Середні ціни нафтопродуктів на 21.02.2022, опт :  A-95 — 42500 грн;  ДП — 37 190 грн;  Авто газ — 27 800 грн.    Роздрібні ціни 21.02.2022: A-95 — 34.49 грн;  ДП — 34.19 грнАвто газ — 18.79 грн.   

Чергові два судна з вугіллям для ДТЕК прибули в Україну

Два чергові судна «Панамакс» завантажені вугіллям прибули в Україну. Перше судно з 75 тис тонн вугілля з Колумбії в суботу прибуло в порт «Чорноморськ». Друге судно з 72 тис тонн ресурсу з США кинуло якір в порту «ТІС» в неділю. Вугілля з щойно прибулих суден поповнить запаси на складах ТЕС «ДТЕК Енерго», повідомляє прес-служба компанії.

«Компанія вже домовилася про додатковий дев’ятий «Панамакс». Імпортоване компанією паливо на додаток до нашої власної добичі на наших шахтах повинно допомогти нашим ТЕС нормально пройти опалювальний сезон та підтримати українську енергосистему в пікові періоди споживання електрики», — відзначив гендиректор ДТЕК Ільдар Салєєв.

На сьогоднішній день у «ДТЕК Енерго» є домовленості про 9 поставок вугілля морським транспортом загальним обсягом приблизно 620 тис тонн вугілля, щоб забезпечити паливом ТЕС. Перше судно з імпортним вугіллям прийшло в Україну 20 листопада, решта прибули в грудні.

З початку грудня ДТЕК імпортували морським шляхом 200 тис тонн вугілля. В цілому для нормального проходження опалювального сезону компанією було законтрактовано близько 1 млн тонн імпортного вугілля.

«ДТЕК Енерго» — операційна компанія в структурі енергохолдингу ДТЕК. Її основні напрямки роботи — це видобуток вугілля та генерація електроенергії.

Обратный звонок