Рус / Укр
Вхід
Середні ціни нафтопродуктів на 21.02.2022, опт :  A-95 — 42500 грн;  ДП — 37 190 грн;  Авто газ — 27 800 грн.    Роздрібні ціни 21.02.2022: A-95 — 34.49 грн;  ДП — 34.19 грнАвто газ — 18.79 грн.   

Через забруднення повітря у Делі закривають вугільні електростанції

делі

В індійській столиці Делі через сильне забруднення повітря закрили деякі вугільні електростанції та навчальні заклади до кінця тижня.

До того ж Верховний суд Індії може закрити столиця на «локдаун». У сусідніх штатах у середу були вжиті жорсткі заходи щодо боротьби із забрудненням повітря після наказу Федерального міністерства навколишнього середовища.

Своє рішення винесла й Комісія з управління якістю повітря, вона постановила призупинити будівельні роботи до 21 листопада, заборонити вантажівкам, які не доставляють продукти першої необхідності, в’їзд у місто. Також штатам було доручено «заохочувати» працівників, які працюють у приватних фірмах до роботи вдома.

Наразі якість повітря у Делі у кілька разів перевищує безпечний рівень, встановлений ВООЗ. Синоптики попереджають, що якість повітря буде погіршуватися до моменту приходу холодних вітрів наступного тижня.

Делі є найбільш забрудненим містом країни. Ситуація погіршується з настанням холодів, коли спалювання пожнивних залишків у сусідніх штатах збігається з низькими температурами, що затримує дим, що йде в столицю та призводить до збільшення рівня забруднення повітря. Також взимку зростає кількість викидів від підприємств, у яких не використовуються технології контролю забруднень, та феєрверків із фестивалів.

Обратный звонок