Рус / Укр
Вхід
Середні ціни нафтопродуктів на 21.02.2022, опт :  A-95 — 42500 грн;  ДП — 37 190 грн;  Авто газ — 27 800 грн.    Роздрібні ціни 21.02.2022: A-95 — 34.49 грн;  ДП — 34.19 грнАвто газ — 18.79 грн.   

Білорусь заблокувала транзит нафтопродуктів з Литви в Україну

Імпорт нафтопродуктів

Речник Міністерства закордонних справ Білорусі Анатолій Глаз заявив про рішення заборонити на залізниці транзит нафтопродуктів, хімічних та мінеральних добрив, завантажених на станціях Литовських залізниць. Про це повідомляє БЕЛТА.

Імпорт нафтопродуктів

Рішення було ухвалено через те, що Литва раніше заборонила транзит через свої порти товарів підприємства Білоруськалій, яке потрапило під санкції, повідомляє Новое Время.

Нами прийнято рішення про заборону перевезень транзитом через свою територією нафтопродуктів, хімічних та мінеральних добрив, завантажених на станціях Литовських залізниць, — заявив Глаз

Повідомляється, що територією Білорусі перевозиться на рік заборонених відтепер товарів на суму близько мільярда доларів.

За даними Консалтингової групи А-95, у 2021 році частка литовського дизельного палива та бензину на ринках України становила 9% та 11%.

З 1 січня 2022 року в Білорусі діє заборона на ввезення широкого переліку товарів, вироблених у країнах, «які реалізують дискримінаційну політику та здійснюють недружні дії». Так у Мінську зреагували на п’ятий пакет санкцій, який у зв’язку з міграційною кризою запровадили США, Канада, Велика Британія, Євросоюз та низка інших держав.

У переліку заборонених товарів, зокрема, свинина, м’ясо великої рогатої худоби та м’ясні продукти, низка субпродуктів, молоко та молочна продукція за деякими винятками, овочі (крім призначених для посіву), фрукти, горіхи, тваринні жири, кондитерські вироби та солі.

Обратный звонок