Рус / Укр
Вхід
Середні ціни нафтопродуктів на 21.02.2022, опт :  A-95 — 42500 грн;  ДП — 37 190 грн;  Авто газ — 27 800 грн.    Роздрібні ціни 21.02.2022: A-95 — 34.49 грн;  ДП — 34.19 грнАвто газ — 18.79 грн.   

Байден і король Саудівської Аравії пообіцяли підтримувати енергобезпеку у світі

Байден

Президент США Джо Байден і король Саудівської Аравії Салман ібн Абдул-Азіз Аль Сауд під час телефонної розмови обговорили необхідність підтримки стабільності постачання енергоресурсів у світі, повідомляє Білий дім, пише Інтерфакс-Україна.

Байден

Обидва лідери знову зазначили, що США та Саудівська Аравія готові працювати над забезпеченням стабільності постачання енергоносіїв у світі,

— йдеться у повідомленні, поширеному за підсумками розмови.

Крім того, як зазначає канцелярія президента США, «лідери обговорили питання, пов’язані з Близьким Сходом та Європою. Вони погодилися, що їхні команди продовжуватимуть тісно координуватись у найближчі тижні та місяці».

Також Байден запевнив у готовності підтримувати Саудівську Аравію в ситуаціях, коли та зазнає ударів з боку єменських бунтівників-хуситів. Президент США заявив співрозмовнику і про те, що Вашингтон не допустить отримання Іраном ядерної зброї. Байден повідомив саудівському королю про перебіг переговорів у Відні щодо відновлення СВПД (Спільного всеосяжного плану дій — ІФ) — угоди щодо іранського атома.

У свою чергу, саудівське урядове інформагентство SPA повідомляє, що в ході розмови король Саудівської Аравії «наголосив на важливості збереження балансу та стабільності на нафтових ринках. Він наголосив на історичній ролі в цьому питанні угоди ОПЕК+ та важливості збереження угоди надалі». Ця угода, як повідомлялося, діє до кінця 2022 року.

Обратный звонок