Рус / Укр
Вхід
Середні ціни нафтопродуктів на 21.02.2022, опт :  A-95 — 42500 грн;  ДП — 37 190 грн;  Авто газ — 27 800 грн.    Роздрібні ціни 21.02.2022: A-95 — 34.49 грн;  ДП — 34.19 грнАвто газ — 18.79 грн.   

Арештований «Донецькоблгаз» передали в управління «Нафтогазу»

РНБО

Кабімін передав 49,9% акцій ТОВ «Донецькоблгаз» в управління НАК «Нафтогаз України». Відповідне розпорядження було прийняте у середу, 15 вересня, на засіданні уряду.

Власників «Донецькоблгаз» пов’язують з українським бізнесменом-втікачем Сергієм Курченком, на якого РНБО наклала санкції.

Як підсумок Кабінет міністрів погодився з пропозицією АРМА (Національне агентство з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних злочинів) і Міненерго передати акції, які належать по 24,9% компаніям «Ендлес Мунлайт Лімітед» і «Трейдинг Філд Лімітед», на які накладено арешт, в управління «Нафтогазу».

У пояснювальній записці до проекту розпорядження йдеться про те, що прийняття розпорядження дозволити забезпечити споживачів Донецької області природним газом.

У записці також зазначається, що передача акцій в управління «Нафтогазу» відповідає закону про АРМА, де у виняткових випадках управління заарештованими активами за рішенням уряду може бути передано, зокрема, господарському товариству державного сектора.

Більш того, у записці вказано, що 1 жовтня 2021 року у «Донецькоблгаза» анулюється ліцензія на діяльність пов’язану з розподілом газу. Ця ситуація вимагає прийняття певних заходів, щоб не допустити у регіону надзвичайної ситуації.

Обратный звонок