Рус / Укр
Вхід
Середні ціни нафтопродуктів на 21.02.2022, опт :  A-95 — 42500 грн;  ДП — 37 190 грн;  Авто газ — 27 800 грн.    Роздрібні ціни 21.02.2022: A-95 — 34.49 грн;  ДП — 34.19 грнАвто газ — 18.79 грн.   

Американський концерн General Electric розділиться на 3 самостійні компанії

General Electric

Американський диверсифікований технологічний концерн General Electric (GE) розділитися на три публічні компанії, які будуть відповідати за охорону здоров’я, енергетику й авіацію. Про це повідомили у пресрелізі компанії.

У релізі йде мова про те, що підрозділ GE Healthcare, який є постачальником технологічних рішень для медицини, буде сформовано на початку 2023 року, а енергетичний підрозділ – на початку 2024 року. Відомо, що майбутня енергетична компанія об’єднає операції у сфері відновлюваної енергетики GE Renewable Energy, підрозділ продуктів та послуг для сфери енергопостачання GE Power, а також підрозділ GE Digital, постачальника програмного забезпечення та технологічних рішень для промислових компаній.

Після виведення двох компаній, GE сфокусує свою діяльність на виробництві продукції для авіаційного сектора та збереже у себе 19,9% GE Healthcare.

Разові витрати концерну складу приблизно 2 млрд доларів.

Гендиректор компанії Лоуренс Калп зазначив, що поділ концерну на окремі компанії є найвигіднішим рішенням для акціонерів GE. Кожна з компаній, зосередившись на своєму напрямку, отримає вигоду від своєї вузької спрямованості, індивідуального розподілу капіталу та стратегічної гнучкості.

Після публікації заяви акції GE підскочили у ціні на 7% під час попередніх торгів 9 листопада.→ Підписуйтесь на телеграм канал гарячих новин енергетики України ←

Обратный звонок