Рус / Укр
Вхід
Середні ціни нафтопродуктів на 21.02.2022, опт :  A-95 — 42500 грн;  ДП — 37 190 грн;  Авто газ — 27 800 грн.    Роздрібні ціни 21.02.2022: A-95 — 34.49 грн;  ДП — 34.19 грнАвто газ — 18.79 грн.   

Американська HC Trading поставить для ДТЕК 150 тис. тонн вугілля

дтЭк уголь

У четвер, 16 вересня ДТЕК погодив з американською компанією HC Trading умови постачання в Україну двох суднових партій вугілля в розмірі 150 тисяч тонн.

У ДТЕК очікують, що вугілля буде доставлене в Україну двома судновими партіями. Перше судно прибуде до України вже у грудні поточного року, друге – у січні 2022 року. Саме постачання вугілля буде здійснено через міжнародного трейдера Trafigura.

У пресрелізі компанії зазначено, що це вже другий контракт ДТЕК на імпорт ресурсу з США. Перший контракт компанія підписала у кінці серпня з іншим постачальником.

У ДТЕК відзначають, що імпортоване вугілля є важливою складовою підготовки компанії до опалювального сезону, що наближається. Нові партії ресурсу, які прибудуть перш за все будуть використані на Запорізькій, Ладижинській та інших ТЕС «ДТЕК Енерго».

Гендиректор «ДТЕК Енерго» Ільдар Салєєв відзначив, що компанія робить все можливе аби увійти в опалювальний сезон максимально підготованою. Для цього було активізовано ремонтну компанію на ТЕС, відбувається відкриття нових лав і збільшення видобутку вугілля на шахтах компанії. До того ж наша компанія вперше в Україні почала заздалегідь імпортувати ресурс з Казахстану, США та Польщі.

Обратный звонок