Рус / Укр
Вхід
Середні ціни нафтопродуктів на 21.02.2022, опт :  A-95 — 42500 грн;  ДП — 37 190 грн;  Авто газ — 27 800 грн.    Роздрібні ціни 21.02.2022: A-95 — 34.49 грн;  ДП — 34.19 грнАвто газ — 18.79 грн.   

Агенція Fitch покращила рейтинг «Нафтогазу» до рівня «В» з позитивним прогнозом

нафтогаз рейтинг

Міжнародна рейтингова агенція Fitch змінила прогноз щодо НАК «Нафтогаз України» зі стабільного до позитивного та підтвердила досягнення компанією рівня В. Таке повідомлення з’явилося на сайті агенції.

Рейтинг знаходиться у відповідності з сувереннім рейтингом України (В/позитивний). На таке рішення вплинули міцні зв’язки з державою. «Нафтогаз» є ключовою компанією в Україні, яка займається видобуванням, продажем та постачанням природного газ.

Також агентство взяло під увагу скасування режиму ПСО, в якому компанія «Нафтогаз» зобов’язувалася постачати газ до травня 2021 року. Така ситуація негативно впливала на стягнення дебіторської заборгованості.

В майбутньому ліквідність компанії може зрости за рахунок інвестицій в видобуток природного газу.

Директор департаменту інтегрованих комунікацій компанії Максим Білявський заявив, що на підвищення рейтингу вплинули зміни в керівництві компанії, скасування ПСО та реформа ринку газу. Нова політика компанії отримала схвалення від міжнародної спільноті і стала позитивним сигналом для інвесторів.

Обратный звонок