Рус / Укр
Вхід
Середні ціни нафтопродуктів на 21.02.2022, опт :  A-95 — 42500 грн;  ДП — 37 190 грн;  Авто газ — 27 800 грн.    Роздрібні ціни 21.02.2022: A-95 — 34.49 грн;  ДП — 34.19 грнАвто газ — 18.79 грн.   

ЄС випустить «зелені» облігації у розмірі 250 млрд євро

європейська комісія

Європейська комісія планує у жовтні провести першу емісію «зелених» облігацій, обсяг яких у цілому досягне 250 мільярдів євро фонду NextGenerationEU. 250 млрд євро лише 30% фонду NextGenerationEU, частину з яких направлять на фінансування проектів ВДЕ, енергоефективність будівель та проекти що сприяють зменьшенню викидів парникових газів, як повідомляє Інтерфакс.

«Намір ЄС випустити «зелені» облігації у розмірі 250 млрд євро до кінця 2026 року зробить нас найбільшим емітентом «зелених» облігацій у світі. Це також висловлює нашу прихильність стійкості та ставить стійке фінансування на чільне місце зусиль ЄС з відновлення (від наслідків пандемії COVID- 19)», — заявив комісар ЄС з питань бюджету Йоганнес Хан, слова якого наводяться в офіційному пресрелізі.

Згідно з повідомленням, 7 вересня у Брюсселі схвалили механізм функціонування «зелених» облігацій. Він повинен гарантувати, що залучені кошти будуть спрямовані на «зелені» проекти, і Єврокомісія звітуватиме про їх вплив на навколишнє середовище.

Як повідомлялося, у липні Єврокомісія презентувала стратегію сталого фінансування для боротьби зі зміною клімату, Європейський стандарт «зелених» облігацій. Також Єврокомісія прийняла делегований регламент щодо розкриття фінансовими та нефінансовими компаніями інформації про ступінь стабільності їх діяльності.

З повним текстом рішення та документами можна ознайомитись на сайті Єврокомісії за посиланням.

Обратный звонок